Aukcja Charytatywna: Biało/Czarne Zwierzę

05/20/2018

Aukcja Charytatywna : Czarno -Białe Zwierze

20 maja, godz. 17:00 | Sztuka Wyboru ul. Słowackiego 19, Gdańsk 

Jest to incjatywa studentów, koła naukowego SPAW, wydziału rzeźby i intermediów, Akademi Sztuk Pięknych w Gdańsku. Koło naukowe prowadzone przez Prof. Małgorzatę Krecką Rozen-Kranz - wykładowczynię na Wydziale Rzeźby i Intermediów.

Całość pieniędzy zostanie przekazana na potrzeby schroniska dla zwierząt (OTOZ animals) "Ciapkowo " w Gdyni.

Prace studentów, to multiplikowane formy zwierząt, wykonane głównie z gipsu, równiez rysunki w nawiązaniu do prac. Prezentowane formy, to nie rzeźby realistyczne jeden do jeden, a interpretacje i wariacje w odpowiedzi na hasło "zwierzę". Utrzymane w kolorystyce czarno- białej, w nawiązaniu do wcześniejszych wystaw. Aukcja jest pierwszą tego typu inicjatywą koła naukowego.

Sama aukcja jest jednocześnie wystawą, sala wystawowa znajduje się na parterze, aukcja na pietrze. W niedzielę 20 maja o godz. 17:00 tytułem wprowadzenia wydarzenie rozpocznie się od prezentacji przygotowanej przez przedstawicieli schroniska w Gdyni. Następnie przechodzimy do licytacji. Ceny wywoławcze oscylują wokół 30 zł. 

 

Udział biorą:
Bujnicka, Dalecki, Dziedzic, Gostomski, Grudzieńska, Jasiński, Kledzik, Kovalska, Podgórniak, Tomaszewski, Sierotzki, Kozłowska, Szymusiak, Pasternak, Karc, Rożnowicz, Sarnecka, Nachumeniuk, Niewiński, Stala, Kręcka-Rozenkranz
 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017 by Sztuka Wyboru. Created by Marcin Szopowski 

Słowackiego 19, Garnizon Kultury, 80-450 Gdańsk

  • Facebook Clean
  • Instagram - Szary Koło